Зізнаємось чесно: Конституція може здаватися чимось далеким, чисто юридичним, для політиків і дорослих. Проте конституція, це не просто параграфи, вона в тому числі про наших дітей і про країну, в якій вони ростуть. Це правила великої домовленості між державою і людьми про гідність, свободу, рівність та повагу. І знаєте, ми маємо чим пишатися. Україна одна…
Онлайн-школа вже давно перестала бути екстреним варіантом. Але чи стане вона новою нормою? Чи залишиться як можливість якісного навчання для певних категорій школярів? У нашій статті про тренди в освіті 2025 року ми вже розповідали про нововведення, які чекають на дистанційку в новому 2025–2026 навчальному році: зокрема, нові формати для учнів за кордоном та обов’язкове…
Морозиво — є. Капелюшок — є. Переліку небезпек, які чатують на дитину влітку — ще немає. Але зараз буде. Адже літо, це не тільки море, фонтани та кавуни. Це ще й ботулізм, сказ, сонячні удари й морозиво з сальмонелою. Літня безпека дітей наша сьогоднішня турбота. Ми зібрали основні літні ризики, які найчастіше трапляються, щоб нагадати…
8 червня світ відзначає День океану, як нагадування, що ми всі — частина великої водної історії. Колись усе життя на планеті почалося з океану. І навіть зараз ми носимо цю пам’ять в собі, буквально, адже тіло людини більш ніж наполовину складається з води. Для дітей океан може стати не тільки об’єктом дослідження, а й джерелом…
Онлайн-освіта зробила революцію: більше не потрібно мчати до школи крізь затори, сидіти за партою цілий день, чи носити важкі рюкзаки. Усе, що потрібно, – комп’ютер, інтернет і бажання вчитися. Але є одна деталь, дечого може не вистачати, а саме – живого спілкування. Тому онлайн уроки з викладачем набувають більшої популярності. Чи дійсно важливо бути тут…
Уявіть, якби можна було запам’ятати нову тему з першого разу. Без зубріння. Звучить як фантастика? Саме так працює ейдетика — методика, яка вчить мислити образами й запам’ятовувати легко, ніби робиш фото в уяві. Її застосовують для тренування пам’яті, розвитку уяви й навіть вивчення іноземних мов. Але чи справді це працює? Чи ейдетика — лише красива…
Не тільки ростити, а й здоров’я берегти «Головне — щоб була здорова» — так ми часто кажемо про дитину і щиро в це віримо. Але давайте чесно: сучасне дитинство все частіше виглядає як сидіння на стільці, перевтома від екранів і підвищена тривожність. За даними ВООЗ, понад 80% підлітків у світі не мають достатньо фізичної активності,…
21 березня – Всесвітній день поезії! Але давайте чесно: для більшості батьків це звучить як ще один «формальний» день, коли вчителі змушують дітей зубрити Шевченка або Костенко. А що, якби ми сказали, що поезія – це не просто набір рим, а справжня магія, яка змінює мозок? Українська поезія сьогодні переживає унікальну трансформацію. Поетка Галина Крук…
Квіти, цукерки, компліменти та бажання “залишатися красивими”. Чи не так виглядає традиційне святкування 8 березня? Але ця дата має зовсім іншу історію, яка не має нічого спільного з “жіночністю” в тому значенні, яке нам нав’язували десятиліттями. Насправді 8 березня — це день боротьби за права жінок, а не день поступок і «галантності» від чоловіків. Українка,…
Складається враження, що цього року грип та застуди влаштували справжній флешмоб — хворіють всі. Колеги, сусіди, друзі, діти в школах – здається, ніде не сховаєшся. Але що взагалі відбувається? Зазвичай пік захворюваності припадає на січень-лютий, коли всі повертаються з канікул, свят і починається активне соціальне життя. Але цей сезон виявився особливим: через теплу зиму віруси…
Наші куратори обов'язково зв'яжуться з вами